• Головна
  • Чотири медалі на всеукраїнській першості завоювали триборці з Миколаївщини
10:27, 26 квітня

Чотири медалі на всеукраїнській першості завоювали триборці з Миколаївщини

Триборці з Миколаївщини завоювали чотири медалі на всеукраїнській першості. Фото ілюстративне

Спортсмени з Миколаївської області виступили на Всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат 2011–2012 р.н., 2013 р.н. та молодших «Фестиваль легкоатлетичного триборства» (ІІ етап).

Першість відбулася в Кропивницькому 21–22 квітня. На ній триборці з Миколаївщини завоювали чотири медалі. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

Єгор Кочетов у триборстві (вікова категорія U-14), що складалося з трьох видів бігу (60 м + 300 м + 600 м) завоював бронзу.

Олеся Кшебіт в аналогічному виді триборства, виступаючи серед юнок U-12, виборола золото.

Олександр Якубовський (триборство 60 м + 50 м з/б + 300 м) серед юнаків вікової групи U-12 став другим.

А Нікіта Щербаков (біг на 60 м + стрибки в довжину + стрибки у висоту) фінішував на третьому підсумковому місці.

Усі спортсмени представляють Миколаївську СДЮСШОР. Займаються триборці під керівництвом тренерів Ковпак А.Ф., Чумаченко М.М.; Боровський Л.Б., Гриник І.В.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію