![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
22:26, 26 квітня
Пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС вшанували у Вознесенську
![Вшанування пам'яті ліквідаторам ЧАЕС на Миколаївщині Вшанування пам'яті ліквідаторам ЧАЕС на Миколаївщині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вшанування пам'яті ліквідаторам ЧАЕС на Миколаївщині
У Вознесенську, в 38 річницю аварії на Чорнобильській АЕС, вшанували пам'ять ліквідаторів.
Про це повідомляє міська влада на своїй сторінці у Фейсбук.
Міський голова Євгеній Величко та начальник Управління соціального захисту населення Ірина Шишляннікова, разом з ліквідаторами аварії та мешканцями міста вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
26 квітня 1986 року сталась техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа та нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...