• Головна
  • Про ризики наступного опалювального сезону попередили жителів Миколаївщини
10:49, 8 квітня

Про ризики наступного опалювального сезону попередили жителів Миколаївщини

Одною з проблемою опалювального сезону 2023-2024 на Миколаївщині була недостатня підготовка зі сторони керуючих компаній та ОСББ. Таку думку нещодавно висловив директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов. Він також вказав на ризики, з якими може зіштовхнутись теплопідприємство наступної зими.

Як зауважив Микола Логвінов в ефірі програми «Радіодень» Українського Радіо, цей опалювальний сезон на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» пройшов фактично безаварійно, тому що підприємство заздалегідь підготувалось. Основною проблемою ж стала дуже погана підготовка зі сторони керуючих компаній, ОСББ, ЖЕКів. 90% всіх поривів та аварійних ситуацій – це внутрішньобудинкові мережі. За словами Миколи Логвінова, для підприємства це дуже болюче питання, тому що вода в водопровідній мережі є неякісною і ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» витрачає значні кошти та зусилля на її очищення та хімічну підготовку. Втрата кожного кубу води у випадку аварії є дуже дорогою і дуже трудомісткою по часу.

Наразі підприємство приступило до виконання робіт з підготовки до наступного опалювального сезону. Основна проблема, яка може виникнути, - відсутність коштів. За словами директора «Миколаївоблтеплоенерго», станом на 1 квітня, держава винна підприємству понад 560 мільйонів гривень різниці в тарифах за останні кілька років, що не фінансувалися.

«А ми повинні виконувати свої зобов'язання перед НАК Нафтогаз України. Тому свої обігові кошти, які потрібно було б направити на реконструкцію та енергоефективність, ми платимо НАК Нафтогазу, хоча наші борги перед НАК Нафтогазом набагато менші ніж різниця в тарифах, яку нам винна держава Ця проблема існує не тільки для ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», але й актуальна для всіх теплопостачальних підприємства в Україні. Тому очікуємо рішення Уряду», - підсумував Микола Логвінов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...