
16:12, 1 квітня 2024 р.
«Золото» на чемпіонаті з боксу отримав миколаївець

Миколаївець отримав «золото» на чемпіонаті з боксу
Миколаївець отримав «золото» на чемпіонаті з боксу
28-30 березня відбувся Відкритий чемпіонат Києва з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, присвячений пам'яті Галиничова Максима.
Про це повідомляє Миколаївська міська рада.
У ньому взяли участь, зокрема, спортсмени з Миколаєва. За результатами змагань вихованець СДЮСШОР № 6 Максим Зіневич посів 1 місце у ваговій категорії 75 кг.
Тренери – Віталій Бакалець, Олег Машкін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня