• Золото на комплексному чемпіонаті України виборола миколаївська шаблістка Ольга Харлан
09:04, 1 квітня

У груповому раунді вона виграла шість боїв із шести

Ольга Харлан

У Києві стартував комплексний чемпіонат України з фехтування, який вперше з 2019 року об’єднав усіх представників зброї – рапіри, шпаги і шаблі – в одному місці. Про це повідомляє Національна федерація фехтування України, зокрема, у перший змагальний день, 30 березня 2024 року, за медалі найвищого ґатунку боролись рапіристи, шпажистки та шаблістки.

Серед шаблісток золоту медаль виборола миколаївська спортсменка, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. У груповому раунді вона виграла шість боїв із шести й відібралась до «олімпійки» як третій номер посіву.

В 1/16 фіналу 33-річна Харлан перемогла Ірину Страфун (15:3) з Києва, а далі була сильнішою за партнерку по команді, одеситку Олену Кравацьку (15:10), і з різницею у два удари вирвала звитягу над Олександрою Бондар (15:13) із Миколаєва.

Золото на комплексному чемпіонаті України виборола миколаївська шаблістка Ольга Харлан , фото-2

До топ-4, окрім Ольги, потрапили інші дві збірниці – Аліна Комащук і Юлія Бакастова, а також одна з колишніх лідерок національної команди, срібна призерка Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, Олена Вороніна. На цій стадії Бакастова виграла у Вороніної (15:7), коли Харлан вибила з боротьби Комащук (15:8).

У фіналі ж Ольга здобула перемогу над Юлією з розривом у вісім ударів – 15:7.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію