![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
16:22, 27 березня
Гранти на реалізацію своїх ідей отримали у Вознесенську представники місцевого бізнесу
![Гранти для підтримки місцевого бізнесу в Южноукраїнську Гранти для підтримки місцевого бізнесу в Южноукраїнську](/dist-assets/images/cap.jpg)
Гранти для підтримки місцевого бізнесу в Южноукраїнську
13 представників місцевого бізнесу отримали гранти на реалізацію своїх бізнес-ідей, які матимуть позитивний вплив на Вознесенську громаду.
Про це повідомляє міська рада Вознесенська на своїй сторінці у Фейсбук.
23 березня, в рамках Лабораторії відновлення The Possible Lab. Voznesensk, яка спрямована на розвиток місцевого бізнесу, відбулась презентація та відбір проєктів, які буде реалізовано в громаді протягом місяця.
Грантоотримувачі мають втілити задумане, щоб позмагатися за більш масштабні інвестиції. Поки кожен учасник отримав грант у розмірі від 1 до 3 тисяч євро.
Серед переможців - проєкти з агровиробництва, різноманітні простори з освітніми та бьюті-послугами, лего-піч, літній табір активностей, арт-простір, майстерня ручного друку, наземні дрони, лабораторія втілення новітніх технологій у виробництві та багато інших цікавих ідеї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...