![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
12:20, 22 березня
Договір про співробітництво підписали п'ять громад на Вознесенщині
![Співробітництво на Вознесенщині Співробітництво на Вознесенщині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Співробітництво на Вознесенщині
Голови п'яти громад підписали договір про співробітництво та створення компостного кластера.
Про це повідомляє міська влада Вознесенська на своїй сторінці у Фейсбук.
Нагадаємо, що ініціативу Вознесенської міської ради по створенню компостного кластера підтримали ради Веселинівської, Бузької, Дорошівської та Прибужанівської громад.
Основна ціль співпраці полягає у забезпеченні надання якісних послуг у сфері роздільного збирання органічних побутових відходів та забезпеченні підготовки для повторного використання та переробки на органічні добрива.
Тепер, за підтримки партнерів, ми продовжуємо нашу співпрацю по створенню компостної станції з новим ентузіазмом та визначеними кроками до досягнення поставлених цілей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...