• Головна
  • Сюжет про видатних митців міста знімають у Миколаївському театрі
08:39, 18 березня

Сюжет про видатних митців міста знімають у Миколаївському театрі

ФОТО: Валентина Кривцова

У Миколаївському академічному художньому драматичному театрі в рамках проєкту "Ідентичність Миколаївщини:минуле, сучасне і майбутнє" знімали сюжет про митців міста.

Проєкт реалізується командою Центра навчання і освіти дорослих "Південь" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)".

Про це повідомляє експерт проєкту "Ідентичність Миколаївщини" Валентина Кривцова.

Ранок розпочався зі зйомок у Миколаївський академічний художній драматичний театр сюжету "Миколаїв мистецький: крізь призму сучасності" блок "Нам є чим пишатися", - пише експерт на своїй сторінці у фейсбук.

Свою творчість представили три митці: Олена Маркітан з дивовижною серією ляльок янголів, Юрій Одробінський з космогонічними образами в різьбленні по дереву та Любов Ніколаєва з її графікою з фантастичними світами.

На початку лютого у виставковому залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв пройшла виставка авторської ляльки та витинанок "Між чорним та білим". Художниця - викладачка вищої категорії Дитячої художньої школи міста Миколаєва, лауреатка Почесної відзнаки "Зірка культури міста Миколаїв" Олена Маркитан.

З кінця лютого у стінах театру проходить виставка Юрія Одробінського "Тернова палітра". Експозиція включає роботи, створені художником майже за дванадцять останніх років. Їх об’єднує одна тема – материнство.

Сюжет про видатних митців міста знімають у Миколаївському театрі , фото-1

(ФОТО: Валентина Кривцова)

У творчості Любові Ніколаєвої прихована велика кількість світів, життєвих історій, реальних героїв і фантастичних образів. Доволі часто художниця використовує гру контрастів.

Сюжет про видатних митців міста знімають у Миколаївському театрі , фото-2

Миколаївський моделіст Андрій Шинкаренко створив серію 3-D мініатюрних копій інфраструктурних об’єктів міста.

За словами моделіста, в межах проєкту створили Турецький фонтан, укриття на зупинках, старі трамвайні трансформаторні будки, а також стовпи та ростральні колони, що розташовані на в'їзді до міста з боку Нової Одеси.

Нещодавно Миколаїв доєднався до Всеукраїнського проєкту збору книжок "Вільні читають українською!". Захід присвячений 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Мета проєкту - поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях.

Раніше у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї зацифрували понад 1000 старих листівок і фотографій кінця ХІХ – першої половини XX століть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...