![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
16:37, 18 березня
Сесію з питань реінтеграції ветеранів у цивільне життя громадян провели у Вознесенську
![Стратегічна сесія щодо реінтеграції ветеранів у цивільне життя Стратегічна сесія щодо реінтеграції ветеранів у цивільне життя](/dist-assets/images/cap.jpg)
Стратегічна сесія щодо реінтеграції ветеранів у цивільне життя
У Вознесенську відбулась стратегічна сесія з питань реінтеграції ветеранів, ветеранок та членів їх родин у цивільне життя громади.
Про це повідомляє міська влада на своїй сторінці у Фейсбук.
Основною метою заходу була розробка плану заходів спрямованих на досягнення 4-х стратегічних цілей: підтримка та розвиток ветеранського бізнесу; створення ветеранського простору; психологічна та фізична реабілітація ветеранів та їх сімей; вшанування памʼяті та героїзація наших захисників.
В заході взяли участь міський голова Євгеній Величко, заступник міського голови Олександр Мизгало, спеціалістки ПРООН Тетяна Сила та Жанна Чмут, державний експерт експертної групи з питань підтримки вразливих верств населення Директорату розвитку соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Володимир Хаджинов, представниці обласної військової адміністрації Оксана Ільчієва та Неллі Яровенко, експертка з питань управління проєктами, стратегічного планування та організаційного розвитку ОГС, представники управління соціального захисту населення, ветерани та члени їх родин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...