• Головна
  • Нові ділянки для лісорозведення шукають вчені на Миколаївщині
21:46, 15 березня

Нові ділянки для лісорозведення шукають вчені на Миколаївщині

На Миколаївщині проходить екологічна експедиція з метою обстеження земель лісогосподарського призначення на предмет визначення степових ділянок.

Експедицію очолює Олександр Рак, кандидат біологічних наук, провідний інженер відділу лісового господарства департаменту лісового господарства ДП «Ліси України».

До експедиції долучилися Олександр Шиндер, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник відділу природної флори Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України та представники Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА.

Про це повідомили в Південному лісовому офісі, передає Інше ТВ.

Експедиція перевірить всі ділянки, які пропонуються під лісорозведення. Стосовно кожної будуть сформовані наукові обґрунтування.

«Вже розпочалося квітування діагностичних видів рослин, які виступають маркерами степових угруповань. Саме тому за результами пошуку діагностичних видів ми зможемо чітко виокремити степові ділянки і ділянки, які степовими не являються і тому є придатними для лісорозведення», – розповів Олександр Рак.

Всі виявлені місцезнаходження рідкісних, а також адвентивних, синантропних та інших видів флори буде закартографовано, описано та розміщено на платформі INaturalist.

Також буде проведено обстеження земельних ділянок на предмет виявлення еродованих та деградованих ґрунтів, які потребують для свого відновлення фітомеліоративних заходів у вигляді заліснення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...