• Головна
  • Нараду серед керівників освітньої галузі району провели у Вознесенську
23:27, 13 березня

Нараду серед керівників освітньої галузі району провели у Вознесенську

Нарада з питань реформ освіти на Миколаївщині

Нарада з питань реформ освіти на Миколаївщині

У громаді відбулась нарада керівників освітньої галузі Вознесенського району щодо формування мережі академічних ліцеїв відповідно до реформи профільної середньої освіти.

Про це повідомляє міська влада на офіційній сторінці у Фейсбук.

В нараді взяли участь заступник міського голови Олександр Мизгало, в.о. начальника Вознесенської районної військової адміністрації Антоніна Шарата, представники робочої групи з трансформації мережі закладів освіти області, заступниці начальника Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Наталія Сокульська та Людмила Комісарова, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти департаменту Олена Кірєєва, керівники управлінь та відділів освіти громад Вознесенського району.

Під час наради відбулося обговорення реформування загальної середньої освіти та можливість створення профільних ліцеїв у громадах для надання якісної профільної середньої освіти, з урахуванням вимог законодавства.

Відповідно до законодавства, до 1 вересня 2024 року міські, селищні та сільські ради мають визначитися, які школи стануть початковими, а які – гімназіями та ліцеями і подати свої плани формування мережі закладів освіти до обласного департаменту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...