• Головна
  • Шосте місце по захворюваності на туберкульоз посідає Миколаївська область
10:25, 13 березня

Шосте місце по захворюваності на туберкульоз посідає Миколаївська область

Шосте місце по захворюваності на туберкульоз посідає Миколаївська область, фото-1

Миколаївська область посідає 6 місце за показниками захворюваності на туберкульоз та за останній рік показники значно збільшились.

Про це заявила в.о. начальника управління охорони здоровʼя Миколаївської ОВА Ірина Ткаченко на своєму брифінгу, 12 березня.

Вона розповіла, що протягом 2023 року управління зареєструвало 710 пацієнтів з активними формами туберкульозу, це в тому числі і рецидиви. Порівняно з 2022 роком, коли був 531 пацієнт, кількість значно збільшилася. І так само показник захворюваності з активною формою туберкульозу збільшився до 65,1% на 100 тисяч населення.

— Наш регіон займає 6 місце за показниками захворюваності на туберкульоз. В нас є в повній кількості ліки для лікування, і це насамперед залежить від самого пацієнта. І це не соціальна хвороба, це така ситуація на сьогоднішній день. Тому виявлення на ранніх стадіях захворювання має велике значення. Та своєчасне прийняття препаратів призводить до того, що пацієнти повністю одужують і можуть повністю вести досить активний спосіб життя, – зазначила Ткаченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...