• Головна
  • Ресурсний центр для неурядового сектору відкрили у Вознесенську
14:58, 8 березня

Ресурсний центр для неурядового сектору відкрили у Вознесенську

У Вознесенську запрацював центр для неурядового сектору. Фото Ілюстративне

У Вознесенську запрацював центр для неурядового сектору. Фото Ілюстративне

Мета діяльності центру є надання правової, експертної та організаційної допомоги для громадських активістів та волонтерів.

Про це повідомляє Агентство економічного розвитку на своїй сторінці у Фейсбук.

Представники неурядового сектору можуть отримати допомогу у вигляді правових консультацій щодо громадської діяльності, впорядкування внутрішніх документів організацій. З метою посилення спроможності місцевих НУО працювати в умовах підвищеної фізичної та інформаційної небезпеки, в центрі доступні консультації фахівця з безпечного поводження та розробка для зацікавлених організацій загальних та спеціальних протоколів безпеки.

За необхідності, ресурсний центр надає можливість скористатись офісним простором для проведення зустрічей та інших заходів, оргтехнікою, мобільним зв’язком та інтернетом, які необхідні для здійснення громадської діяльності.

Ресурсний центр також діє як інформаційне бюро для розвитку місцевих неурядових організацій – за запитом та через поширення інформаційного бюлетеня доступні актуальні правові поради, можливості для фінансування та навчання, локальні секторальні заходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...