• Головна
  • Одну з найменших субвенцій отримає від кабміну Миколаївщина
22:38, 23 лютого

Одну з найменших субвенцій отримає від кабміну Миколаївщина

Одну з найменших субвенцій отримає від кабміну Миколаївщина, фото-1

Уряд затвердив фінансування 66 проектів відновлення у регіонах.

З ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури урядом України затверджено розподіл у 2024 році субвенції обсягом 2,3 мільярда гривень.

Субвенція — кошти державного бюджету, які спрямовуються до місцевих бюджетів для реалізації необхідних цілей.

Згідно з рішенням Кабміну, субвенція направлена місцевим бюджетам для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

2,3 мільярда гривень буде розподілено між місцевими бюджетами громад, проекти яких були раніше схвалені Європейським інвестиційним банком.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури повідомляє: “У 2024 році в рамках програми реалізуватимуться 66 проектів, спрямованих на відновлення соціальної інфраструктури та об’єктів житлово-комунального господарства в регіонах, які зазнали негативного впливу військової агресії Росії”.

Найбільша субвенція 426,6 мільйонів призначена для Львівської області. Полтавська та Дніпропетровська отримають по 324,7 млн та 341,5 млн відповідно.

А от для Миколаївщини передбачено одну з найнижчих субвенцій – лише 10,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, що фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком (проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України») у 2015 році схвалено наміри про залучення 200 млн євро позики для реалізації проектів щодо відновлення та модернізації інфраструктури регіонів, зруйнованих через агресію РФ. а також регіонів, які приймають значну кількість внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до умов фінансової угоди термін її реалізації спливає у грудні 2024 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...