• Головна
  • Новий заступник з’явився у мера Вознесенська
23:42, 21 лютого

Новий заступник з’явився у мера Вознесенська

Олександр Мизгало. Фото: Вознесенська міськрада

Олександр Мизгало. Фото: Вознесенська міськрада

Олександр Мизгало. Фото: Вознесенська міськрада

Екссекретар Веселинівської селищної ради Олександр Мизгало став заступником міського голови Вознесенська з питань діяльності виконавчих органів ради.

Відповідне рішення прийняла Вознесенська міська рада 16 лютого, повідомили у пресслужбі органу.

До Олександра Мизгало посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів займав Андрій Макоєд. Його призначили першим віце-мером.

Андрій Макоєд. Фото: Вознесенська міськрада

Андрій Макоєд. Фото: Вознесенська міськрада

Андрій Макоєд. Фото: Вознесенська міськрада

Олександр Мизгало родом із селища Веселинове, здобув вищу освіту в Одеській національній академії харчових технологій.

Андрій Макоєд родом з Миколаєва, здобув вищу освіту у Київському національному університеті архітектури та будівництва. Раніше обіймав посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У міськраді додали, що на наступній сесії планується затвердити функціонал посадових обов'язків заступників.

А поки перший заступник відповідатиме за такі стратегічні напрямки: відділ містобудування та архітектури, відділ земельних відносин та комунальної власності, відділ стратегічного планування та розвитку, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, відділ інспекції з питань контролю за паркуванням, фінансове управління, управління освіти, управління соціального захисту населення, відділ культури та спорту, служба у справах дітей.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідатиме за наступні напрями: відділ з питань надзвичайних ситуацій, управління ЖКГ, юридичний відділ, загальний відділ, відділ кадрового забезпечення, відділ бухгалтерського обліку, адміністративно-господарського забезпечення, управління надання адміністративних послуг, відділ охорони праці, соціально-трудових відносин та агропромислового розвитку та архівний відділ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...