• Головна
  • Участь у тренінгу з надання першої психологічної допомоги брали медіа Миколаївщини
09:51, 17 лютого

Участь у тренінгу з надання першої психологічної допомоги брали медіа Миколаївщини

ФОТО: Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Днями на Миколаївщині у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" було проведено тренінг з надання першої психологічної допомоги та правил взаємодії з ветеранами для місцевих медіа.

Про це повідомляє пресслужба Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації.

Проведення тренінгу було спрямовано на підвищення обізнаності населення в галузі надання психічної та психологічної підтримки у стресових ситуаціях та за високого психологічного навантаження в умовах сучасності.

Психолог Вікторія Філіппенко, представник південного регіонального координаційного штабу з поводження з військовополоненими, поділилася корисними порадами для підтримки військовослужбовців, звільнених із полону, сімей загиблих героїв та зниклих безвісти у разі панічних атак та інших проявів високого нервового збудження.

Задля того, аби ще більше не нашкодити людині, важливо розуміти, чи під силу вам самостійно надати їй психологічну підтримку. Якщо ні - краще звернутися по допомогу до того, хто це може зробити, - зазначила Вікторія Філіппенко.

Також тренерки розповіли учасникам тренінгу про ефективні техніки самодопомоги для стабілізування власного емоційного самопочуття.

Нагадаю, що всі необхідні вправи для заспокоєння та поради для стійкості зібрані в Аптечці швидкої психологічної допомоги, створеної в межах програми. Якщо ви вже володієте відповідними навичками – діліться ними з оточуючими, - наголосила Руслана Омелянчук, координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров‘я "Ти як?" у Миколаївській області.

Наразі на Миколаївщині проводяться тренінги з протистояння професійному вигоранню серед працівників різних структур (представників правоохоронних органів, охорони здоров’я, громадських організацій тощо).

Впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр КМУ/Mental Health UA у співпраці з Міністерством охорони здоров'я України, експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO).

В рамках зусиль з просування української мови в Миколаєві спільно з Державним університетом ім. Петра Могили буде видана книга "Українська мова як іноземна на матеріалах Миколаївщини".

23 лютого Миколаївська міська рада затвердила програму розвитку і функціонування української мови у Миколаєві на 2023-2025 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...