• Головна
  • Як запобігати та протидіяти проявам насильства серед однолітків навчав ліцеїстів шериф поліції на Вознесенщині
11:09, 14 лютого

Як запобігати та протидіяти проявам насильства серед однолітків навчав ліцеїстів шериф поліції на Вознесенщині

Зустріч з шерифом поліції в Мостківській громаді

Зустріч з шерифом поліції в Мостківській громаді

Поліцейський офіцер Мостівської громади Володимир Мінько завітав до учнів Сухобалківського ліцею та провів профілактичну бесіду щодо попередження та протидії проявів насильства.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Миколаївській області.

Поліцейський розпочав бесіду з учнями з детальної розповіді про те, що таке булінг, різновиди та відповідальність за його вчинення.

Шериф поліції закликав учнів ніколи не замовчувати випадки жорстокого поводження у навчальному закладі чи в побуті та негайно повідомляти про це дорослих або поліцейських.

Поради поліцейських як протидіяти булінгу:

уникай агресора та перебувай у товаристві друзів. Постійно перебувай у компанії товаришів, щоб не залишатись наодинці з недругом; стримуй гнів, адже розхвилюватись у зв'язку зі знущаннями це природньо, але саме цього й домагаються булери; дій хоробро, йди та ігноруй агресора. Твердо й чітко скажи йому, щоб він припинив, а потім розвернись та піди. Ігноруючи булера, ти показуєш, що він тобі байдужий; розкажи дорослим про знущання. Учителі, класний керівник, батьки допоможуть припинити знущання; поговори з кимось, кому ти довіряєш: із адміністрацією школи, родичами або друзями. Вони можуть допомогти виправити ситуацію, також ти зможеш себе відчути менш самотнім.

Наприкінці зустрічі поліцейський подарував дітям інформаційні буклети з телефонними номерами установ та організацій, куди необхідно звернутися за допомогою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...