• Головна
  • Виставка картографічних зображень Чорного моря проходить у Миколаївському театрі
09:29, 12 лютого

Виставка картографічних зображень Чорного моря проходить у Миколаївському театрі

ФОТО: Художня галерея "Діалоги"

У Миколаєві проходить виставка "Глобус Чорного моря".

Про це йдеться у дописи Миколаївського академічного художнього драматичного театру.

В експозиції представлені ​​31 картографічні роботи, які розповідають про історію, сучасність та майбутнє Чорного моря.

Діти спільно з художниками та науковцями, створили картографічні зображення Чорного моря, що відображають ключові моменти його історії, нинішніх часів та майбутнього.

Сьогодні чергове відкриття "Глобус Чорного моря", але цього разу в місті Миколаєві, тож наші картини побачать мешканці міста та будуть мати можливість зануритись в історію Чорного моря через вироблені карти нашими юними науковцями - митцями! - прокоментувала Елена Великая, засновниця галереї Діалоги в Одесі.

Раніше ця виставка була проведена в Одесі, в галереї "Діалоги" (вул. Соборна, 2). Виставки різноманітних карт "Глобус Чорного моря" були створені дітьми наукової та арт шкіл. Школа тривала одночасно у двох українських містах — Одесі та Миколаєві. У проєкті взяли участь 29 дітей віком від 8 до 16 років.

Головною метою було знайомство дітей з картами, вивчення навичок орієнтування на них та стимулювання їх до проведення власних досліджень щодо Чорного моря. Додатковою метою було надання підтримки дітям у містах, які переживають складні умови війни та регулярних обстрілів.

Виставка картографічних зображень Чорного моря проходить у Миколаївському театрі, фото-1

(ФОТО: Художня галерея "Діалоги")

На завершення школи кожен учасник створив власну карту Чорного моря на обрану тематику. Загалом на виставці представлено 31 карта, їх тематика варіюється від важливих місць для дельфінів, глибин Чорного моря та морських торговельних маршрутів до затонулих кораблів і скарбів.

Довідка: Це третій маленький підпроєкт в рамках проєкту EMBLAS (Покращення екологічного моніторингу Чорного моря). Проєкт стартував у 2013 році. Його головна мета: запровадити в чорноморських країнах ті практики екологічного моніторингу морів, які вже давно є стандартом для Західної Європи, для ЄЕС.

На початку лютого у виставковому залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відкрилась виставка авторської ляльки та витинанок "Між чорним та білим".

Центральними творами експозиції є два триптихи - "Дерево життя" та "Створення світу", які були зроблені в часи війни. Вони символізують давнє коріння нації та віру в перемогу та краще майбутнє України.

Також, наприкінці січня у Центральній бібліотеці імені Кропивницького була проведена виставка миколаївського художника Володимира Бахтова "Ойкумена".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...