![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
23:36, 9 лютого
На чемпіонаті України з настільного тенісу дівчина представлятиме Миколаївщину
Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів!
![призери чемпіонату Миколаївської області з настільного тенісу призери чемпіонату Миколаївської області з настільного тенісу](/dist-assets/images/cap.jpg)
призери чемпіонату Миколаївської області з настільного тенісу
призери чемпіонату Миколаївської області
3 лютого 2024 року в залі Вознесенської ДЮСШ пройшов чемпіонат Миколаївської області з настільного тенісу серед міні-кадетів 2011 р.н. та молодших. В змаганнях взяли участь спортсмени з Миколаєва, Первомайська, Єланця, Миролюбівки, Трикрат та Вознесенську.
Серед дівчат перше місце зайняла Анастасія Кафитулова (Вознесенськ), друге – Маргарита Тодораєва (Вознесенськ), третє – представниця міста Миколаєва – мешканка Корабельного району, учениця ліцею №58 (колишньої гімназії №3) Кіра Стрижикова.
![дівчата - призери чемпіонату області дівчата - призери чемпіонату області](/dist-assets/images/cap.jpg)
дівчата - призери чемпіонату області
дівчата – призери чемпіонату області Кіра Стрижикова
Серед хлопців чемпіоном став Ярослав Юрик (Вознесенськ), друге місце зайняв Гліб Табунщик (Вознесенськ), трете – Дмитро Стадник (Миколаїв).
На цих змаганнях формувалась збірна команда Миколаївської області, яка буде виступати на чемпіонаті України серед міні-кадетів 2011 р.н. та молодших, – повідомив Максим Зарубін.
“Дякуємо ЗСУ за можливість змагатись! Слава Україні!!!”, – додав він.
![На чемпіонаті України з настільного тенісу дівчина предста..., фото-3 На чемпіонаті України з настільного тенісу дівчина представлятиме Миколаївщину, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![На чемпіонаті України з настільного тенісу дівчина предста..., фото-4 На чемпіонаті України з настільного тенісу дівчина представлятиме Миколаївщину, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
До збірної увійшли по три призери (серед дівчаток та хлопчиків) чемпіонату Миколаївської області. Так, Кіра Стрижикова з Корабельного району у складі збірної представлятиме Миколаївщину на чемпіонаті України з настільного тенісу. До збірної увійшов і Дмитро Стадник із Миколаєва.
![На чемпіонаті України з настільного тенісу дівчина предста..., фото-5 На чемпіонаті України з настільного тенісу дівчина представлятиме Миколаївщину, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Юні миколаївські тенісисти, що представлятимуть Миколаївщину на чемпіонаті України з настільного тенісу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...