• Головна
  • У Миколаївській області складено рейтинг найпопулярніших та рідкісних дитячих імен
12:34, 9 лютого

У Миколаївській області складено рейтинг найпопулярніших та рідкісних дитячих імен

2023 року жителі Миколаївської області стали частіше обирати для новонароджених дітей звичайні імена.

У Миколаївській області складено рейтинг найпопулярніших та рідкісних дитячих імен, фото-1

Як повідомили МН у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції, торік найрідкіснішими чоловічими іменами в Миколаївській області стали Леон, Дан, Лука, Дем'ян, Тихін, Савелій, Гордій, Нарек, Дарій, Фаріт, Роберт, Георгій, Трохим, Мартін, Ільнар, Сержик, Сашик, Серафим, Єлисей, Ара, Дарід, Радомир, Платон та Оскар-Олександр.

Найчастіше миколаївські батьки називали своїх синів Дмитрами та Богданами – ці імена залишається найпопулярнішим в області кілька років поспіль. До інших батьківських уподобань також входять імена Артем, Олександр, Максим, Кирило, Тимур, Михайло і Давид.

У тих миколаївських сім'ях, де на світ з'являлися дівчатка, новонароджених найчастіше називали Євами, Полінами та Софіями. Крім цих імен до лідерів за популярністю увійшли й такі: Катерина, Анастасія, Дар'я, Ганна, Мілана, Кіра; Варвара.

Найекзотичнішими жіночими іменами у 2023 році в Миколаївській області стали Мікіелла, Мальдіна, Алекса, Даяна, Неля, Аделіна, Ребекка, Ануш, Квітослава, Мерьєм, Арія, Еріна, Саїда-Єва, Айсель, Йела, Агата, Мішель, Анна , Іларія, Оріана, Аполлінарія, Глафіра, Велеслава, Аделіна.

Від щирого серця вітаємо всіх народжених малюків та їх сім'ї, бажаємо їм міцного здоров'я та щастя на всьому їхньому життєвому шляху в мирній Україні!

Що варто пам'ятати про ім'я для новонародженого

Юристи нагадують, що ім'я дитини визначається за згодою батьків новонародженого, і це визначено у статті 146 Сімейного кодексу України.

Якщо мати новонародженого не одружена і при цьому відсутня добровільне визнання батьківства – ім'я для малюка обирає мама.

Новонародженому громадянинові України можна надати не більше 2 імен. Ситуація може бути іншою, якщо є звичаї національної меншини, до якої належить мати, батько чи обоє батьків.

Суперечка між батьками з приводу імені дитини може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Як називали дітей у 2022 році

Варто зазначити, що діти, народжені 2022 року, отримали багато рідкісних імен. Деякі їх пов'язані з війною. Наприклад, Джавеліна, Джавелін, Байрактар. 2023-го такої екзотики на Миколаївщині не було.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...