• Головна
  • Сучасну модульну поліцейську станцію встановлять на Миколаївщині
10:07, 5 лютого

Сучасну модульну поліцейську станцію встановлять на Миколаївщині

ФОТО: Поліція Миколаївської області

В одній з громад Миколаївщини відбудеться встановлення нової сучасної модульної поліцейської дільниці.

Про це повідомляє пресслужба Центра Підтримки Бізнесу.

Цей проєкт став можливим завдяки реалізації програми швидкого відновлення громад Миколаївщини спільно з місцевими підприємцями.

Як зазначив Артем Ващиленко, керівник "Центру підтримки бізнесу та економічного розвитку", надважливий крок у цьому напрямку - забезпечення безпеки громади.

В області є можливість виробляти такі конструкції. Розуміємо, що це сприятиме створенню нових робочих місць, підтримці бізнесу і можливості виробництва модульних конструкцій для всієї України, - зауважив він.

Нова поліцейська станція буде обладнана двома кабінетами, санвузлом та зоною для очікування відвідувачів. Модульна конструкція вже утеплена, а всередині вже проведені необхідні комунікації - електро- та водопостачання. Також дільниця обладнана системою вентиляції.

Раніше поліцейські Миколаївщини розпочали спеціалізоване навчання. Проєкт "Офіцери служби освітньої безпеки" орієнтований на безпеку дітей під час повномасштабної російської агресії та розрахований на школи у регіонах, наближених до лінії фронту, та де проводиться очне та змішане навчання.

Після навчання офіцери служби освітнього середовища стали проходити стажування у школах.

Кожен офіцер отримав металошукач, за допомогою якого у навчальних закладах здійснюватиметься повноцінний пропускний режим, а також планшети та бодікамери.

Офіцери служби освітньої безпеки — це фахівці з питань безпеки в освітньому закладі. Мета проєкту — захистити дітей у школах під час війни та створити безпекове середовище після її завершення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...