• Головна
  • П'ять медалей на Чемпіонаті України здобули миколаївські фехтувальники
21:02, 26 січня

П'ять медалей на Чемпіонаті України здобули миколаївські фехтувальники

Миколаївські спортсмени на Чемпіонаті України.Фото: Федерація фехтування України

Миколаївські спортсмени на Чемпіонаті України з фехтування вибороли п'ять медалей: дві бронзові, дві срібних та одну золоту. Змагання проходили 25 січня у Києві.

Про це повідомили у Миколаївській міській раді.

Зазначається, що у результаті особистих змагань вихованці Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування вибороли нагороди найвищого ґатунку.

За результатами змагань спортсмени здобули нагороди:

Мілана Степовик виборола індивідуальне золото; Микита Асташов та Анастасія Єрофєєнко отримали срібні медалі; Кіра Пронь та Михайло Гурін здобули бронзову медаль.

Тренують спортсменів Лариса Павленко, Ірина Зикова, Маргарита Сопінська, Вікторія Юріна, Ігор Довженко.

Нагадаємо, дві спортсменки на Миколаївщині стали амбасадорами проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» — Руслана Кузікова та Аліна Полозюк.

Зазначимо, що Аліна Полозюк виборола першість на Кубку України з фехтування на рапірах, що проходив у Львові 27 січня 2023 року.

Також у жовтні 2023 року Аліна Полозюк завоювала золото на турнірі серії Сателіт в турецькому Стамбулі. Для 21-річної фехтувальниці це перша перемога на змаганнях такого рівня.

Раніше спортсменка з важкої атлетики Руслана Кузікова здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи, який проходив з 26 липня по 3 серпня в Бухаресті.

У свою чергу миколаївський чемпіон Данило Коновалов отримав грошову винагороду за спортивні перемоги. Зазначається, що нагорода становить сто тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію