• Головна
  • Допомоги ЗСУ на понад 17 млн.грн. виділила миколаївська міськрада
14:01, 26 січня

Допомоги ЗСУ на понад 17 млн.грн. виділила миколаївська міськрада

На сесії Миколаївської міськради сьогодні, 25 січня, депутати прийняли ряд рішень, які стосуються допомоги ЗСУ.

Про це повідомляє Інше ТВ.

Проєкти рішень не було оприлюднено на сайті міськради, оскільки, за словами доповідачки з цього блоку питань – заступниці начальника управління комунального майна Миколаївської міської ради Тетяни Дмитрової, «інформація, яка міститься в цих проектах рішень, потребує захисту від розголошення та не передбачає оприлюднення при дії правового режиму військового стану на офіційному сайті Миколаївської міської ради».

Так, зокрема, одне рішення стосувалось об’єкту, в якому розташовуються певні підрозділи. Два рішення передбачають надання ЗСУ транспортних засобів. А ще одним рішенням уточнювалась інформація щодо вже переданого генератора (його балансова вартість).

«Загальна сума, на яку цими проектами рішень надається допомога ЗСУ, складає 17 млн. 629 тис.грн.», – зауважила Тетяна Дмитрова.

Її слова доповнив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич: «Це відповідь на це, чи продовжимо ми допомагати військовим. І от саме зараз, сьогодні ми вирішуємо питання про передачу об’єктів на суму більше 17 млн.грн.»

Депутати затвердили ці рішення 32 голосами «за», один депутат був проти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...