• Головна
  • Шкільне харчування в Миколаївській області підтримала всесвітня продовольча програма ООН
08:58, 26 січня

Шкільне харчування в Миколаївській області підтримала всесвітня продовольча програма ООН

ФОТО: https://www.istockphoto.com/uk/

Програма харчування в школах Миколаївської області отримала підтримку від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної державної адміністрації.

До обласного бюджету надійшла сума понад 1 мільйон гривень для часткового відшкодування витрат на організацію гарячого харчування учнів 1-4 класів протягом вересня-грудня 2023 навчального року.

Зазначено, що ці кошти будуть спрямовані на бюджети 10 територіальних громад з метою часткового покриття витрат на гарячі страви для близько двох тисяч учнів у 14 школах області.

У листопаді Всесвітня продовольча програма ООН підписала угоду щодо підтримки щоденних шкільних обідів в Миколаївській області.

Протягом 2023-2024 навчального року програма фінансує 30% щоденних гарячих обідів для учнів 1-4 класів. Кошти, отримані в рамках цієї програми, використовуються школами для покращення якості харчування або зниження вартості обідів, яку оплачують батьки.

Шкільне харчування в Миколаївській області підтримала всесвітня продовольча програма ООН , фото-1

Раніше у навчальних закладах Миколаєва облаштували майже 40 укриттів.

Захисні споруди наразі є у 18 школах та 19 дитсадках. Усі вимоги дотримані - два входи, системи вентиляції та освітлення, туалетні кімнати, необхідні меблі та навчальні зони. Всіма відремонтованими укриттями у навчальних закладах можуть користуватись жителі сусідніх будинків.

В освітніх закладах встановлюють і системи очищення води. Вони вже є в половині шкіл та дитячих садків міста (34 та 38 закладів відповідно).

Також у Миколаєві навчають малечу розпізнавати вибухонебезпечні предмети.

У дитячому садочку Миколаєва фахівці ДСНС розповіли про небезпеку мін, де їх можна зустріти й чим вони можуть зашкодити людині, а співробітники поліції нагадали правила дорожнього руху.

Дітлашня із задоволенням вдягнула спецодяг, уважно слухала фахівців, відповідала на поставленні питання, повторювала руханку, яка закріпила правила безпеки в жестах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...