• Головна
  • Офіс відновлення та розвитку ПРООН відкрито у Вознесенську
14:55, 12 січня

Офіс відновлення та розвитку ПРООН відкрито у Вознесенську

Зустріч з ПРООН у Миколаєві

Зустріч з ПРООН у Миколаєві

У Вознесенську відкрито Регіональний офіс міжнародного співробітництва, аналогічно до того, який наразі функціонує в Миколаєві.

Про це повідомив постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє.

У четвер, 11 січня, до Миколаєва з робочим візитом прибули заступник директора Регіонального бюро з питань Європи та Центральної Азії Нік Хартманн, постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє та керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Нільс Кристенсен.

У рамках візиту відбулась зустріч із заступником начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Миколою Маріновим, Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем, директором департаменту економічного розвитку та регіональної політики Олександром Корольовим та керівником Миколаївського офісу UST Дмитром Тарасенком.

Микола Марінов додав, що відкриття Регіонального офісу міжнародного співробітництва саме на районному рівні підвищить ефективність координації міжнародного співробітництва між усіма сторонами, які представлені в регіоні.

«Для стратегічного планування та практичної реалізації проєктів важливо мати надійний механізм співпраці. Саме такий підхід дозволить максимально ефективно використовувати наявні ресурси».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...