• Головна
  • Переможцями проєкту «Енергія Сонця для діточок» стали три миколаївські громади
22:39, 27 грудня 2023 р.

Переможцями проєкту «Енергія Сонця для діточок» стали три миколаївські громади

Переможцями проєкту «Енергія Сонця для діточок» стали три миколаївські громади, фото-1

Програму реалізує Держенергоефективності спільно із проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини та співфінансування уряду Швейцарії, а також разом із НАК «Укрсвітлолізинг».

Серед них три громади Миколаївської області.

Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

У рамках проєкту громади отримають геліосистеми для встановлення на дитячих садочках. Такі установки забезпечать безперебійне гаряче водопостачання впродовж року у закладах. Як результат, гарантовано комфорт для діточок та економію коштів для бюджетних установ.

“Ми отримали велику кількість заявок з усієї України. Понад 120 українських громад проявили активність і подали документи для участі у відборі. Приємно вразив відповідальний підхід усіх до участі, адже серед важливих вимог – наявність укриття та впровадженої системи енергоменеджменту в громаді. Ми вдячні усім очільникам громад за ініціативність у питаннях втілення енергоефективних рішень”, – наголосила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва під час засідання комісії з відбору учасників проєкту.

Ганна Замазєєва впевнена, що успішний запуск цієї ініціативи дозволить в майбутньому масштабувати цей проєкт та його можливості, щоб сприяти енергетичній стійкості більшої кількості українських громад.

Отже, переможцями відбору для участі у проєкті «Енергія Сонця для діточок» у Миколаївській області стали:

-Комунальний дошкільний заклад №10 “Ластівка” Вознесенської міської ради-Коблівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Сонечко” Коблівської сільської ради-Снігурівський заклад дошкільної освіти №7 (ясла-садок) Снігурівської міської ради

Усі громади, які подавали заявки, обов’язково отримають офіційного листа із інформацією про результати участі у відборі. Попереду – спільна робота по практичному впровадженню проєктів з використанням геліосистем.

У Держенергоефективності впевнені, що злагодженість дій та активність усіх учасників проєкту дозволить отримати результат вже в першій половині 2024 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...