• Головна
  • Нагородою «Мати-героїня» відзначать двох мешканок Первомайська
08:34, 27 грудня 2023 р.

Нагородою «Мати-героїня» відзначать двох мешканок Первомайська

Двох мешканок Первомайська відзначать нагородою «Мати-героїня»

Двох мешканок Первомайська відзначать нагородою «Мати-героїня»

314 Двох мешканок Первомайська відзначать нагородою «Мати-героїня»

У виконавчому комітеті Первомайської міської ради відбулось засідання координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми. Розглянули питання про представлення до відзначення Державною нагородою України «Мати-героїня» двох жінок, кожна з яких народила та виховала п’ятеро діточок.

Про це повідомили у Первомайській міськраді.

Окрім цього, заслухали доповідь від директора Первомайського міського центру соціальних служб Лариси Крижановської. Вона розповіла про роботу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; про надання допомоги сімʼям, які опинились в складних життєвих умовах; та про роботу спеціалізованого закладу «Денний центр соціально-психологічної підтримки особам, які постраждали від насильства та/або насильства за ознакою статі», за 2023 рік.

 За результатами засідання підтримали пропозиції щодо відзначення Державною нагородою України «Мати-героїня» мешканок Первомайської громади, а також надали відповідні доручення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...