• Головна
  • До трійки регіонів з найкращими показниками по мобілізації входить миколаївщина
21:45, 25 грудня 2023 р.

До трійки регіонів з найкращими показниками по мобілізації входить миколаївщина

Фото: Миколаївська ОВА

(Фото: Миколаївська ОВА)

Попри те, що Миколаївщина входить до трійки регіонів з найкращими показниками виконання плану з мобілізації, робота військово-лікарських комісій (ВЛК) буде системно контролюватися обласною владою.

На цьому, як йдеться в повідомленні пресслужби Миколаївської ОВА, наголосив заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров під час наради з головами 21 військово-лікарської комісії, які працюють на території регіону.

Йдеться про те, що на виконання рішення Ради оборони Миколаївської області під головуванням заступника начальника ОВА у нараді взяли начальник управління охорони здоров’я ОВА Максим Безносенко, його заступниця Ірина Ткаченко та начальниця медичної служби сектору комплектування Миколаївського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Світлана Іскра.

"Попри те, що Миколаївщина входить до трійки регіонів з найкращими показниками виконання плану з мобілізації, на сьогодні ситуація повинна бути під постійним та ретельним контролем обласної військові адміністрації та, при необхідності, у взаємодії з правоохоронними органами", – зазначив Юрій Гранатуров.

Також у дописі пресслужби зазначили, що під час наради було розглянуто ряд питань, які необхідно вирішити найближчим часом. Так, Світлана Іскра розповіла про типові помилки заповнення документації, прийняття постанов, визначення придатності до проходження військової служби та надала відповідні методичні рекомендації. Крім того, присутні розглянули випадки пов'язані з порушенням роботи військово-лікарських комісій.

Як підкреслив Юрій Гранатуров, на території регіону правоохоронними органами ведеться відповідна робота з профілактики та недопущення корупційної складової під час проходження ВЛК. Зі свого боку голови комісій повинні підвищити відповідальність кожного представника за ту роботу, яку він виконує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...