• Головна
  • Освітній центр для школярів на базі укриття з'явився на Миколаївщині
15:35, 15 грудня 2023 р.

Освітній центр для школярів на базі укриття з'явився на Миколаївщині

Фото: скріншот з відео Івана Кухти

На Миколаївщині, на базі укриття в Снігурівському ліцеї №3 з’явився Цифровий освітній центр для школярів.

Про це повідомив депутат Миколаївської обласної ради, начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.

Він зазначив, що створення Цифрового освітнього центру в Снігурівці стало можливим за сприяння міжнародного благодійного фонду savED за підтримки Plan International в партнерстві з Ощадбанк та Visa.

За його словами, це сучасний простір для навчання та розвитку дітей і молоді, де вони зможуть в безпеці отримувати знання та проводити своє дозвілля. У центр можна завітати як для самостійної роботи (підключитись до дистанційного навчання, зробити домашнє завдання, використовуючи наявні тут технічні ресурси).

"Я дуже вдячний нашим партнерам за допомогу в реалізації цього важливого проєкту в нашому місті", - додав начальник МВА.

Раніше повідомлялось про те, що у Миколаївській області тривають заходи з приведення у стан готовності об’єктів фонду захисних споруд та нарощування їх кількості.

Так, у Вознесенську в рамках Цільової програми цивільного захисту територіальної громади на 2023-2027 роки на утримання та приведення у належний стан захисних споруд в поточному році передбачено фінансування в розмірі понад 43,4 млн гривень (більш як 33,6 млн з міського бюджету та 9,8 млн державної субвенції).

Також у Миколаєві продовжується робота з облаштування укриттів в закладах освіти міста.

Обласний центр у цьому напрямку співпрацює з міжнародними організаціями. Так, ЮНІСЕФ підготувала два найпростіших укриття. Додатково вони створили п'ять цифрових інформаційних центрів для роботи з дітьми. Save the Children приступили до ремонту в двох закладах освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...