• Головна
  • Почесною грамотою президії Федерації профспілок України відзначено профспілку «Миколаївоблтеплоенерго»
09:33, 15 грудня 2023 р.

Почесною грамотою президії Федерації профспілок України відзначено профспілку «Миколаївоблтеплоенерго»

Голова первинної профспілкової організації, в.о. начальника відділу охорони праці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Володимир Березницький отримав Почесну грамоту президії Федерації профспілок України за активну роботу з оздоровлення дітей, вагомий особистий внесок в організацію дитячої оздоровчої кампанії у 2023 році. Про це повідомили на підприємстві.

«Ми як профспілка дбаємо про захист трудових та соціально-економічних прав та інтересів наших працівників. Оздоровлення є одним з важливих аспектів у нашій діяльності. І фізично, і ментально люди мають перезавантажуватися, тож цьогоріч ми зробили акцент саме на оздоровленні: як працівників, так і їхніх дітей», - коментує Володимир Березницький.

Так, упродовж 2023 року профспілкою для співробітників підприємства було організовано поїздки на Тилігульський лиман, Радонове озеро та Софіївський парк. Участь взяли 260 осіб, з яких 36 - діти.

Загалом у 2023 році первинні профспілкові організації комунальних підприємств: ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», «Миколаївелектротранс», «Миколаївводоканал» за підтримки роботодавців сприяли оздоровленню 955 осіб, в тому числі 336 дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...