• Головна
  • Новий лікувально-діагностичний центр відкрили на Миколаївщині
23:23, 13 грудня 2023 р.

Новий лікувально-діагностичний центр відкрили на Миколаївщині

У вівторок, 12 грудня, у Березанській громаді відбулося відкриття модульного лікувально-діагностичного центру, який може приймати до 200 пацієнтів на день.
Реалізація проєкту загальною вартістю 60 мільйонів гривень стала можливою завдяки допомозі GIZ Ukraine в рамках проєкту «EU4ResilientRegions - Спеціальної програми підтримки України», яка співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.
З роботою центру ознайомилися заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров та начальник управління охорони здоров’я ОВА Максим Безносенко.
Як зазначив Юрій Гранатуров, для автономності модульний центр оснащено системою водопостачання, сонячною електростанцією та дизельним генератором. Працює система мікроклімату та забезпечено доступ до приміщень для людей з інвалідністю.
«За якісне виконання проведених робіт дякую підрядним організаціям, що долучилися до виконання проєкту, та органам місцевого самоуправління на чолі з головою громади Валерієм Хоміцьким. Центр оснащено сучасним медичним та лабораторним обладнанням, тож його відкриття допоможе суттєво покращити якість надання спеціалізованої медичної допомоги мешканцям громади, а забезпечена автономність стане суттєвим аргументом доступності медичної допомоги, враховуючи виклики військового часу», – сказав заступник начальника ОВА.
Додамо, що у центрі обладнано кабінети для 18 медичних спеціалістів – функціональної діагностики (ЕКГ, ЕЕГ, УЗД тощо), лабораторних аналізів, кабінету терапевта, ЛОРа, офтальмолога, гінеколога, хірурга, маніпуляційного та консультаційного кабінетів, фізіотерапії тощо.
Слід зазначити, що за словами Юрія Гранатурова, це вже не перший вдало реалізований спільний із партнерами проєкт. Враховуючи зацікавленість Миколаївської області у подальшому розвитку співробітництва, заступник начальника обласної військової адміністрації провів перемовини щодо подальшої співпраці, зокрема, не лише у медичній сфері.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...