• Головна
  • Дії системи цивільного захисту в критичній обстановці відпрацьовували на Миколаївщині
14:19, 13 грудня 2023 р.

Дії системи цивільного захисту в критичній обстановці відпрацьовували на Миколаївщині

12 грудня, відбулися командно-штабні навчання територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області та її ланок.

Дії системи цивільного захисту в критичній обстановці відпрацьовували на Миколаївщині, фото-1

Навчання проведено з урахуванням легенди ускладнення метеорологічної обстановки, порушень у роботі дорожньої інфраструктури, об'єктів життєзабезпечення населення (у тому числі за тривалої відсутності електропостачання та ураження об'єктів критичної інфраструктури).

Захід пройшов у два етапи. На першому диспетчерськими службами суб'єктів реагування на практиці відпрацьовано передачу інформації про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з різким погіршенням погодних умов, а також здійснено оповіщення органів управління територіальної підсистеми ЄДР ЦЗ Миколаївської області та її ланок.

На другому етапі розроблено алгоритм дій при обмеженні чи перекритті руху на автошляхах області та надання допомоги учасникам дорожнього руху, реагування аварійних служб на масове пошкодження ліній електропередач внаслідок негоди, забезпечення сталої роботи об'єктів життєзабезпечення населення та соціальної інфраструктури у разі тривалої відсутності електропостачання.

Особливу увагу приділено координації та узгодженості дій між територіальними підрозділами системи МВС.

У режимі відеоселектора керівники районних військових адміністрацій та голови територіальних громад доповіли про дії, пов'язані з ліквідацією наслідків складних погодних умов на довірених територіях, а також наголосили на потребах у матеріальних засобах та людських ресурсах з урахуванням досвіду ліквідації надзвичайної ситуації, що виникла на території області.

Окремо учасники розглянули порядок дій у разі припинення централізованого теплопостачання в обласному центрі. Особливу увагу приділено запобіганню випадкам обмороження та загибелі людей (особливо незахищених верств населення в період низьких температур повітря).

У результаті спеціалізованими службами цивільного захисту регіону та напрацьовано превентивні заходи для подолання та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...