• Головна
  • Врожай нагород на чемпіонаті України зібрали миколаївські стрибуни у воду
23:29, 11 грудня 2023 р.

Врожай нагород на чемпіонаті України зібрали миколаївські стрибуни у воду

У столиці 10 грудня завершився командний чемпіонат України зі стрибків у воду, який зібрав 74 спортсмени з 8 команд України.

Миколаївські стрибуни у воду здобули на змаганням нагороди різного ґатунку.

Про це повідомили у Федерації України зі стрибків у воду, передає Інше ТВ.

Зокрема, у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну серед чоловіків два щаблі п’єдесталу зайняли миколаївці: Мірза Максим і Чижовський Бондан, набравши 343,83 бали, стали переможцями, а Капліченко Ян і Галікберов Роман з 259.14 балами посіли ІІІ місце.

Також дві нагороди здобув Данило Коновалов – «бронзу» у стрибках з метрового трампліну і «золото» у стрибках з 3-метрового трампліну, в Богдан Чижовський додав до своїх нагород в синхроні ще «бронзу» в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліну.

Ці змагання, які приймав Центр спорту “Ліко”, стали фінальним етапом відбору спортсменів на Чемпіонат світу з водних видів спорту та до штатної команди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію