• Головна
  • Скільки тривають курси водіння в автошколах України?
Новини компаній
17:00, 7 грудня 2023 р.

Скільки тривають курси водіння в автошколах України?

Новини компаній

Автошколи пропонують широкий вибір курсів водіння, починаючи від прискорених курсів і закінчуючи більш тривалими програмами навчання. Від чого залежить тривалість курсу, який варіант обрати для себе і скільки в середньому знадобиться часу, щоб опанувати теорію і практику водіння для здачі на права — давайте розглянемо детально.

Скільки тривають курси водіння в автошколах України?, фото-1

Скільки часу потрібно, щоб отримати права?

Щоб точно відповісти на це запитання, потрібно розібрати, що входить в обов'язкову програму навчання. Зазвичай курс включає в себе лекції з теорії, які зазвичай проводяться двічі на тиждень. Це становить близько 104 годин теорії та приблизно 40 годин практичних занять. Практика зазвичай починається на другому-третьому тижні навчання.

Також варто враховувати, що терміни навчання можуть залежати не тільки від інтенсивності програми, а й від можливостей автошколи. Наприклад, наявність достатньої кількості автомобілів для практичних занять і завантаженість сервісних центрів, де проходять іспити, суттєво впливають і на графік навчання, і на складання іспитів.

Прискорений чи звичний режим навчання: що обрати?

Деякі автошколи обіцяють скоротити період навчання до мінімуму, але це зазвичай вимагає частіших занять та інтенсивного графіка навчання. Не варто забувати, що навіть якщо навчання буде завершено швидше, важливо, щоб студент отримав усі необхідні навички та знання для безпечного керування автомобілем у майбутньому.

Багато що залежить від того, наскільки швидко кожен студент освоює теоретичний матеріал і набуває практичних навичок водіння. Деяким потрібно більше часу для засвоєння інформації та напрацювання навичок, тоді як інші швидше засвоюють знання і справляються з практичними завданнями.

Навчання в школі водіння проходить у кілька важливих етапів. Перший етап навчання — теоретичні уроки. Навчання починається з докладного вивчення правил дорожнього руху. Отримання базових знань обов'язкове для подальшого проходження іспитів і безпечної їзди.

Теоретичні заняття проходять у двох форматах:

  • Курси водіння онлайн. Ідеальний вибір формату навчання для тих, хто зазвичай зайнятий і не може викроїти кілька годин на очні уроки.
  • Офлайн заняття в аудиторії. Проводяться в групах під керівництвом досвідченого викладача, який докладно і в доступній формі пояснить всі складні моменти, пов'язані з керуванням авто і правилами дорожнього руху.

Після освоєння теоретичної бази починаються практичні заняття на спеціально обладнаному майданчику, де початківці набувають базових навичок керування транспортом. На попередньому етапі курси водіння Одеса мали дати всі необхідні знання про ПДР для успішного проходження практики.

А вже після освоєння автодрому студенти переходять до практики на вулицях міста. Інструктори обирають маршрути, враховуючи рівень підготовки та безпечні умови руху.

Після складання іспитів у школі водіння потрібно пройти два іспити в Сервісному Центрі — на знання теорії та на практику водіння. І вже після успішного проходження цих іспитів ви можете отримати заповітне водійське посвідчення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...