• Головна
  • Профілактика булінгу відбулася у громаді на Миколаївщині
13:51, 6 грудня 2023 р.

Профілактика булінгу відбулася у громаді на Миколаївщині

Учні Новополтавської гімназії

Учні Новополтавської гімназії

Учні Новополтавської гімназії

Поліцейський офіцер Вільнозапорізької громади Баштанського району Олег Іноземцев разом із начальником служби у справах дітей місцевої селищної ради Наталією Бондаренко завітали до учнів Новополтавської гімназії, аби розповісти як вберегтися від насилля.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Миколаївській області.

У ході зустрічі поліцейський розказав дітям про такі негативні явища як домашнє насильство, булінг та жорстоке поводження із дітьми, як цьому протистояти та куди можна звернутися по допомогу в таких випадках. Він наголосив, що за вчинення цих правопорушень передбачена кримінальна та адміністративна відповідальності.

Продовжити бесіду довелося у сховищі, оскільки пролунала «Повітряна тривога» та поліцейський разом з учнями та вчителями пройшли до укриття.

Проводячи лекцію далі, правоохоронець звернув увагу дітей на те, що не треба боятися та соромитись повідомляти про факти насильства відносно них та зауважив, що вони завжди можуть поділитися власними переживаннями з працівниками поліції чи педагогами, які готові прийти їм на допомогу.

Онлайн уроки английского 50 уроков - для изучения английского языка совершенно буеплатно!

Школярі отримали інформаційні буклети з контактами установ та організацій, до яких за необхідності можна звернутись за допомогою.

Діти йдуть до  укриття

Діти йдуть до укриття

Діти йдуть до укриття Профілактичний захід у гімназії Профілактичний захід у гімназії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...