• Головна
  • Побудувати на Миколаївщині новий завод запланували корейські партнери
13:55, 17 листопада 2023 р.

Побудувати на Миколаївщині новий завод запланували корейські партнери

Фото: Віталій Кім / Telegram

Корейські партнери із POSCO INTERNATIONAL мають намір побудувати на Миколаївщині завод з виробництва сталевих модулів.

Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

В поідомленні йдеться про те, що на днях разом з генеральним директором POSCO INTERNATIONAL Corporation Джонґом Таком було підписано меморандум про співпрацю з корпорацією POSCO INTERNATIONAL Corporation.

Повідомляється про те, що компанія виразила намір побудувати на території Миколаївської області завод з виробництва сталевих модулів з метою постачання житлових, освітніх та медичних модульних систем.

Побудувати на Миколаївщині новий завод запланували  корейські партнери, фото-1

Фото: Віталій Кім / Telegram

"Сподіваюсь, що це стане успішним початком спільної роботи для розвитку нашої області.

Зазначу, що POSCO INTERNATIONAL Corporation – це міжнародна торгово-інвестиційна компанія, яка має великий досвід розробки та організації проєктів у сфері енергетики, металургії, сільського господарства, виробництва комплектуючих матеріалів тощо", - підкреслив Віталій Кім.

Раніше повідомлялось про те, що 13 червня до Миколаєва з робочим візитом прибула делегація управління Верховного комісара ООН у справах біженців на чолі з головою саб-офі­су УВКБ ООН у спра­вах бі­жен­ців у м. Вінниця Мішель Аль­фа­ро.

До складу делегації УВКБ ООН у спра­вах біженців увійшли спеціалісти з питань житла Анна Аріх та Андрій Шпак, спеціаліст з польових питань Володимир Мельник та радник з питань захисту Володимир Бєлєнький.

У рамках візиту відбулась зустріч з заступником начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександром Трайтлі, директором департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної військової адміністрації Олександром Корольовим, заступником директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Анастасією Тодоровою та керівником Миколаївського офісу UST - Ukraine Support Team Дмитром Тарасенком.

Мішель Аль­фа­ро зауважила, що задля відбудови багатоповерхових житлових будинків, пошкоджених внаслідок російського терору, можливо залучити ресурси однієї з громадських організацій Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...