• Головна
  • Понад 3 000 гектарів лісу планують висадити на Миколаївщині
15:13, 15 листопада 2023 р.

Понад 3 000 гектарів лісу планують висадити на Миколаївщині

Понад 3 000 гектарів лісу планують висадити на Миколаївщині, фото-1

На Миколаївщині восени 2023 року планують заліснити понад 3 300 гектарів, збільшивши чотири відсотки лісів шляхом лісорозведенням.

Фахівці визначають площі, які можна засаджувати новими деревами, а які необхідно залишити для збереження степів.

Подробиці розповів директор Південного лісового офісу під час засідання екологічної комісії Олександр Грицай.

14 листопада відбулася зустріч лісників, екологів та громадських організацій щодо доцільності заліснення земель на півдні України.

“Ми виїхали на місця, подивилися, дійшли згоди, що дійсно потрібне лісорозведення на цих ділянках, які з супутникових знімків були визначенні як степові, вони реально, дійсно не степові, це підтвердили усі, хто в нашій комісії був. Ми їх в 2023 році заліснюємо, тим більше, що на Миколаївщині ми плануємо заліснити понад 3 300 гектарів восени 2023 року”, — розповів Олександр Грицай.

Більшість степових ділянок мають цінні види рослин, що занесені до Червоної книги України, тому кожну площу необхідно детально обстежити, розповів обов’язків директора Національного парку “Бузький Гард” Владислав Артамонов.

Дослідження степових ділянок розпочнуть з березня 2024 року.

“На осінній період багато ділянок, які ми вже не зможемо обстежити, тому що осінь і ми не побачимо багато видів, які можуть зустрітися тільки весною. Хоча Україна більша частина територій розташовані в степовій зоні, самого степу дуже мало і майже всі степові ділянки мають види, які занесенні до Червоної книги України, які повинні зберігатися відповідно до національного законодавства”, — говорить Владислав Артамонов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...