• Головна
  • Про виконання ремонтних робіт попередили на місцевих дорогах Миколаївщини
16:08, 8 листопада 2023 р.

Про виконання ремонтних робіт попередили на місцевих дорогах Миколаївщини

Фото: ДП "Агенція місцевих доріг Миколаївської області"

На Миколаївщині продовжується виконання ремонтних робіт на місцевих дорогах області.

Як повідомили в пресслужбі ДП "Агенція місцевих доріг Миколаївської області", у період з 28 жовтня до 03 листопада 2023 року, у рамках експлуатаційного утримання, підрядним підприємством виконувалися наступні роботи на ділянках місцевих автодоріг Миколаївської області.

Про виконання ремонтних робіт попередили на місцевих дорогах Миколаївщини, фото-1

Фото: ДП "Агенція місцевих доріг Миколаївської області"

У повідомленні йдеться про те, що на дорозі О151702 (Нечаяне-Очаків) - Благодатне - Козирка йдеться ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом; на дорозі О151101 (Миколаїв-Херсон) - Любомирівка - Першотравневе - (Казанка-(Р-47)) також проводять ліквідацію вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом. На дорозі О151901 Снігурівка - Тамарине - Безіменне крім ліквідації вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом також проводять улаштування вирівнюючих шарів основ з відфрезерованого матеріалу. Також роботи по ліквідації вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом велися на дорозі С151901 (Снігурівка- Тамарине- Безіменне) - Євгенівка.

Повідомляється також про те, що на дорозі О151905 (Казанка-(Р-47))- Нововасилівка -Галаганівка проводилися наступні роботи: улаштування вирівнюючих шарів основи з щебенево-піщаної суміші; улаштування покриття із асфальтобетонної суміші; ліквідація вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом. На дорозі О151908 (Казанка-(Р-47)) - Афанасіївка було проведено ліквідацію вибоїн в покритті пневмо-струменевим методом.

Про виконання ремонтних робіт попередили на місцевих дорогах Миколаївщини, фото-2

Фото: ДП "Агенція місцевих доріг Миколаївської області"

В повідомленні також йдеться про те, що у зв’язку з настанням осіннього періоду, роботи на автодорогах області проводяться з урахуванням зміни погодних умов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...