• Головна
 • Портативні зарядні пристрої: переваги та рекомендації щодо вибору
Новини компаній
12:30, 17 жовтня 2023 р.

Портативні зарядні пристрої: переваги та рекомендації щодо вибору

Новини компаній

Електроавтомобілі стають популярнішими з кожним роком. Це зручний, екологічно безпечний вид транспорту. Для власників необхідна ефективна та надійна зарядка. Важливо мати доступ до підзарядки акумулятора електромобіля як вдома, так і в дорозі. Для цього підійде портативний зарядний пристрій, який забезпечить енергією тоді, коли вона потрібна найбільше.

Переваги портативних зарядних пристроїв

Портативні моделі для Geely Radar RD6 та інших електрокарів мають попит через значну кількість переваг. Серед ключових плюсів:

 • доступна ціна – такі пристрої дешевші за настінні моделі;
 • зручність використання – портативна модель стане в нагоді під час частих поїздок, коли потрібно заряджати авто в дорозі;
 • легкість очищення;
 • підтримка різних рівнів вхідної напруги залежно від моделі;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • можливість застосування практично у будь-якому місці за наявності підключення до мережі живлення;
 • інноваційні системи захисту для продовження терміну служби та запобігання виходу з ладу.

Також у більшості портативних пристроїв є можливість вибирати швидкість зарядки відповідно до місцевих стандартів. Без портативної зарядки не обійтися тим, хто подорожує своїм SRM X30L EV або іншим авто на тривалі відстані або в місця з обмеженою інфраструктурою електрозарядки. Знайти відповідну модель зручно в інтернет-магазині Bex Space за посиланням https://bex-space.com/.

Рекомендації щодо підбору портативної зарядки

Портативні моделі запропоновані у великому асортименті моделей. Важливо вибирати варіант із сертифікацією, що є додатковою гарантією надійного та безпечного користування. Варто звернути увагу на наступні фактори при підборі:

 • Довжина кабелю. Вибирається з урахуванням того, де планується зарядка.
 • Бренд. Краще віддавати перевагу перевіреним виробникам, які добре зарекомендували себе на міжнародному ринку.
 • Додаткові функції. Деякі моделі доповнені можливістю налаштовувати довжину кабелю, вибрати напругу, швидкість зарядки тощо. Все це робить пристрій більш функціональним.

Додатково варто звертати увагу на матеріали кабелю та корпусу. Наприклад, оболонка може бути виготовлена з термопластичного еластомеру або термополіуретану, які вважаються універсальними і підходять для застосування практично за будь-яких температурних умов. Корпус зарядки частіше виготовляють зі стійкого до зношування та механічних пошкоджень пластику, альтернатива – нержавіюча сталь, а також допустимі їхні комбінації. Відповідальний вибір стане гарантією зручного використання зарядного портативного пристрою.

Популярні моделі

За посиланням https://bex-space.com/ru/portativni-zaryadni-pristroji є можливість знайти різні моделі портативних зарядних пристроїв. Декілька найбільш популярних моделей:

 • 230V/400V 32A/24A 7.4кВ/16 від бренду Besen. Зарядний пристрій підтримує два варіанти вхідної напруги – 400V та 230V. Модель зручна і зрозуміла у використанні.
 • 100/250V 10A/16A (з LED-дисплеєм), BESEN BSPCD030. Модель підтримує 100V, 250V. Інтерфейс легкий та зрозумілий, а також є різні системи захисту, що попереджає ризик самовільного виходу з ладу.
 • 100/250V 40A 7.2КВ, BESEN BSPCD040. Гарна модель зі зрозумілим інтерфейсом. Інноваційний пристрій має системи захисту та підходить для використання у будь-якому місці. Прилад працює на вхідній напрузі 100V, 250V.

Придбання портативного зарядного пристрою – це шанс мати можливість для зарядки електромобіля у будь-якому місці та у будь-який час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...