Новини компаній
08:59, 29 вересня 2023 р.

Двигуни CUMMINS QSX15

Новини компаній
Двигуни CUMMINS QSX15

Висока ефективність там, де вона необхідна найбільше

Компаніям, що спеціалізуються на розробці та виробництві потужних екскаваторів, колісних навантажувачів, бурильних установок, скреперів, грейдерів, компресорів рекомендується звернути увагу на двигуни CUMMINS QSX15. Ці силові установки відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, визначними параметрами потужності, економічності та продуктивності.

Двигуни CUMMINS QSX модифікації 4 Final мають потужність, що дозволяє збільшувати крутний момент на 50%, забезпечуючи при цьому підвищену економію палива.

Всі агрегати та вузли двигуна розроблені та виготовлені з урахуванням результатів, отриманих при випробуваннях силових установок, укомплектованих електронними системами контролю якості та надійності.

На двигунах модифікації QSX15 встановлена комплексна система, яка підвищує ефективність згоряння палива, що функціонує на базі алгоритму підвищення контролю оксидів азоту (NOx) шляхом встановлення селективного каталітичного відновлення (SCR). Завдяки цьому досягнуто підвищення ефективності згоряння палива у поєднанні з оптимізацією перехідних характеристик.

Система SCR у парі з фільтром сажі, яким оснащуються дизельні силові агрегати CUMMINS, дозволяє значною мірою нейтралізувати вплив на навколишнє середовище викидів твердих частинок, що утворюються при згорянні палива. Завдяки впровадженню інноваційних технологій, двигун модифікації QSX15 має одне з найвищих значень потужності в даному класі силових установок.

Бездоганна якість, висока потужність, паливна ефективність, довговічність та виняткова надійність – це ті переваги, з урахуванням яких рекомендується зробити вибір на користь двигуна CUMMINS QSX15 для оснащення ним агрегатів, які використовуються в сільському господарстві та будівництві.

Двигунами даної модифікації можуть оснащуватися судна морського та річкового класу, дорожньо-будівельна техніка, локомотиви, генератори, компресори, інша техніка.

Відзначимо, що відсоток викидів в атмосферу вихлопних газів двигуна CUMMINS QSX15 повністю відповідає діючим міжнародним стандартам. Мінімізацію шкідливих викидів досягнуто завдяки конструкції турбокомпресора з інтегрованою системою управління, в якій реалізовано інноваційний метод каталітичної нейтралізації викидів.

Дизельна силова установка CUMMINS QSX15 оснащена системою керування на базі блоку ЕСМ, що забезпечує високі технічні характеристики агрегату. Два розподільні вали, що забезпечують надійну роботу двигуна в процесі штатного функціонування та при гальмуванні, доповнюють високі експлуатаційні якості CUMMINS QSX15.

Однією з найкращих сервісних компаній з обслуговування та ремонту двигунів Cummins QSX, є компанія СБ ПРО-Сервіс. Мобільні сервісні бригади з понад 10-річним досвідом, швидко приїдуть до замовника і вирішать проблему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...