• Головна
  • Статус ліцею отримали вознесенська гімназія імені Тараса Шевченка та школа №8
23:19, 8 вересня 2023 р.

Статус ліцею отримали вознесенська гімназія імені Тараса Шевченка та школа №8

Статус ліцею отримали вознесенська гімназія імені Тараса Шевченка та школа №8 , фото-1

Вознесенська гімназія ім. Т. Шевченка та загальноосвітня школа №8 отримали статус ліцею та продовжать готувати 10-11-класників. Відповідне рішення було прийняте під час сесії Вознесенської міської ради 8 вересня, — пише видання Свідок.info

Зазначається, що навчальні заклади могли не отримати статус ліцею та готували б випускників лише 9 класу. Це відбулося тому, що у кожній громаді лише певний перелік найбільш ефективних закладів отримують статус ліцею, що дозволить їм навчати учнів 10-11 класів та надавати повну середню освіту. Всі інші школи отримують статус гімназії і зможуть навчати дітей лише до 9 класу. Проте визначення, хто саме зі шкіл і який статус отримає, було покладено на місцеву владу.

Таким чином, у червні за висновками експертної комісії статус ліцею у Вознесенську мали отримати чотири школи: Вознесенська гімназія №1 ім. Тараса Шевченка, ЗОШ №8 та ЗОШ №10. Але у липні, згідно публікації Ради гімназії, питання було знято з розгляду сесії Вознесенської міської ради.

Ситуація з реорганізацією шкіл викликала великий розголос у місті і обурила багатьох батьків, чиї діти навчаються у вказаних закладах. Вони записували звернення на адресу керівництва міста з вимогою надати відповідний статус навчальним закладам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...