• Головна
  • Конфіскувати у громадян рф сільськогосподарські ділянки на Вознесенщині вимагає прокуратура
13:54, 4 вересня 2023 р.

Конфіскувати у громадян рф сільськогосподарські ділянки на Вознесенщині вимагає прокуратура

Конфіскувати у громадян рф сільськогосподарські ділянки на Вознесенщині вимагає прокуратура, фото-1

Прокуратура у взаємодії із СБУ виявила факти порушення вимог земельного законодавства під час використання громадянами рф земельних ділянок сільськогосподарського призначення в межах Єланецької та Доманівської територіальних громад Вознесенського району.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Миколаївщини.

«Громадяни рф упродовж року після набуття права власності в порядку спадкування на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад понад 25,4 га, не відчужили їх та, в подальшому, передали в оренду приватним особам, внаслідок чого отримували дохід на території України», — йдеться у повідомленні.

Незважаючи на триваючі порушення вимог земельного законодавства, уповноважений орган Держгеокадастру, до повноважень якого, окрім іншого, віднесено обов’язок звернення до суду з позовами про конфіскацію таких земель, будь-яких заходів реагування не вжив.

Для поновлення порушених прав держави, прокурори окружної прокуратури звернулися до суду з позовами до громадян рф про примусову конфіскацію ділянок на користь держави.

На даний час у справах відкрито провадження, триває судовий розгляд, а також з метою забезпечення позовів накладено арешт на земельні ділянки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...