![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
23:19, 30 серпня 2023 р.
Пожежа спалахнула на полігоні твердих побутових відходів на Вознесенщині
![Пожежа спалахнула на полігоні твердих побутових відходів н..., фото-1 Пожежа спалахнула на полігоні твердих побутових відходів на Вознесенщині, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
29 серпня о 12:39 на спецлінію 101 надійшла інформація про те, що в селі Таборівка Бузької територіальної громади Вознесенського району на Єланецькому шосе зайнялось сміття та суха трава на території полігону твердих побутових відходів КП “СОМ”.
Як повідомили в пресслужбі ДСНС Миколаївщини, на місце направлено два відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Також працювали трактори комунального підприємства, доставляння води забезпечувала спеціальна техніка об’єкта. Спільними зусиллями о 19:00 пожежу ліквідували на площі 1 га.
Причина загорання встановлюється.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...