• Головна
  • Навчання майбутніх лікарів у медичних вишах фінансує южноукраїнська громада
17:52, 7 серпня 2023 р.

Навчання майбутніх лікарів у медичних вишах фінансує южноукраїнська громада

Навчання майбутніх лікарів у медичних вишах фінансує южноукраїнська громада, фото-1

В Южноукраїнській міській територіальній громаді діє міська комплексна програма, яка активно підтримується депутатами та владою, та фінансується за рахунок місцевого бюджету.

Про це повідомили в пресслужбі громади.

В рамках програми «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді на 2021-2025 рр» майбутні лікарі, яким не вдалося вступити на бюджетну форму, мають можливість навчатися та вже навчаються за рахунок коштів громади у вищих навчальних медичних закладах, а в подальшому будуть надавати свої послуги на посадах в НКП «ЮУ МЦПМСД» або ж в КНП «ЮМБЛ», вже на вибір студента після закінчення вишу.

Крім того, право на навчання за рахунок коштів громади у вищих навчальних медичних закладах мають лікарі-інтерни контрактної форми начання, які до зарахування на інтернатуру навчалися за рахунок коштів громади.

Тож, якщо вас зацікавила дана інформація, ви студент або ж майбутній студент медичних вищих навчальних закладів, звертайтеся до управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської територіальної громади за більш детальною інформацією, зателефонувавши за номером телефону (05136) 5-98-83.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...