• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 40 кВт?
Новини компаній
11:13, 30 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 40 кВт?

Новини компаній

До гуглу часто звертаються з питаннями про правила розрахунку потужності дизельних електростанцій. Це питання цілком зрозуміле. До вибору потужності дизель-генератора варто підходити дуже уважно. Адже якщо цю характеристику підібрано неправильно, то в майбутньому на вас може чекати цілий букет проблем.

Принцип розрахунку необхідної потужності дизельної електростанції краще уявляти собі хоча б у загальних рисах. Це елементарно спростить вам завдання вибору агрегату.

Як вибрати дизель генератор 40 кВт?, фото-1

Визначте потужності та коефіцієнти пускових струмів усіх приладів

Перш ніж запитувати ціни на дизель генератор 40 кВт https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/40-kvt/ — розберіться зі споживачами, яких агрегат буде живити. Шукайте інформацію в паспорті пристрою, в інструкції із застосування або на заводській табличці та наклейці.

Складіть потужності всіх споживачів. Беріть номінальні потужності та множте їх на коефіцієнт запасу. Так ви закладаєте в потужність пускові струми індуктивних приладів. До цього числа слід додати ще 20%. Ця додаткова потужність покриє неточності в розрахунках і дасть можливість у майбутньому збільшити кількість споживачів електроенергії.

Перевірте оптимальність діапазону потужності. Електроагрегат працює в оптимальному режимі лише в тому разі, коли підключене до нього навантаження становить від 40 до 80% потужності станції. Дизель-генератор не повинен працювати на межі своїх можливостей, але й занадто низьке навантаження шкодить його здібностям.

Сфера використання

Дизель-генератор 40 кВт можна придбати у магазині https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/. Використовується він як основне джерело електроенергії, але частіше такі агрегати встановлюють для аварійного енергозабезпечення або застосовують для виконання разових робіт далеко від лінії електропередачі. Встановлення генераторів 40 кВт дає змогу забезпечити роботу:

  • обладнання в медичних установах, лабораторіях;
  • комп'ютерної техніки в офісних і адміністративних будівлях;
  • освітлення і побутової техніки в приватних будинках;
  • виробничих ліній невеликих підприємств промислового та аграрного комплексу;
  • інструменту та діагностичного обладнання в автомайстернях;
  • електроінструменту на невеликих будівельних майданчиках;
  • звукового та світлового обладнання під час проведення масових заходів;
  • систем життєзабезпечення кемпінгу або мотелю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...