• Головна
  • Діяльність припиняє гуманітарний штаб Вознесенської школи №8
15:23, 26 липня 2023 р.

Діяльність припиняє гуманітарний штаб Вознесенської школи №8

Діяльність припиняє гуманітарний штаб Вознесенської школи №8, фото-1

Гуманітарний штаб Вознесенської школи №8 припиняє свою діяльність. Волонтерка Наталя Ануфрієва у Facebook повідомила, що гуманітарний штаб Вознесенської школи №8 працює завтра останній день.

«Шановні друзі, з самих перших днів повномасштабного вторгнення колектив Вознесенської школи №8, на чолі з директором Тетяною Кушнір, радо прийняв нас та допомогли нам створити на базі школи гуманітарний штаб для ВПО та потребуючих місцевих жителів.

За ці півтора року ми, разом з колективом Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 допомогли дуже багатьом вимушеним переселенцям та місцевим жителям.

Але зараз ми вже бачимо, що наш штаб не такий актуальний, як в перші місяці. Зараз більше допомоги потребують саме люди з деокупованих територій та постраждалі від повені.

Ми не відмовляємося і надалі допомагати ВПО, які в нашій громаді та потребують нашої допомоги, не відмовляємося допомогати місцевим жителям, які потребують, але нами прийняте рішення, що Гуманітарний штаб Вознесенської школи №8 припиняє свою діяльність.

Ми переїжджаємо в інше місце, про яке повідомимо згодом. Як і про графік роботи. Але ще раз наголошую, гуманітарний штаб Вознесенської школи №8 працює завтра останній день», — написала волонтерка.

Для тих, хто має питання, волонтерка залишила свій номер (095 031 50 58), але наполегливо попросила писати, а не дзвонити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...