• Головна
  • Модульний пункт здоров’я відкрили у Вознесенській громаді
16:28, 7 липня 2023 р.

Модульний пункт здоров’я відкрили у Вознесенській громаді

Модульний пункт здоров’я відкрили у Вознесенській громаді, фото-1

У селі Ракове Вознесенської громади за підтримки гуманітарної організації Save the Children in Ukraine. відкрили модульний пункт здоров’я.

Про це повідомляє мерія Вознесенська.

Під час бойових дій у березні 2022 року пункт здоров’я в селі Раково був критично пошкоджений в результаті влучання ворожої артилерії та вибухових хвиль. Згодом будівлю визнали непридатною за санітарними та технічними вимогами, і вона підлягає знесенню. Медичний персонал весь цей час тимчасово працював в інших підрозділах Вознесенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги”, а жителі отримували медичні послуги у інших амбулаторіях Центру.

Наразі на території зруйнованої російськими снарядами будівлі встановили модульний пункт здоровʼя. Це тимчасове рішення, поки повноцінний пункт здоров’я не буде відновлений на тому самому місці.

«Ми щиро вдячні за таку важливу та необхідну підтримку нашої громади, за вагомий внесок у підтримку медичної галузі та забезпечення доступу жителів сіл до медичних послуг», — зазначив іський голова Євгеній Величко на відкритті пункту.

Модульний пункт відповідає принципам енергоефективності та компактності. Будівля забезпечена утепленням та сучасним обладнанням, включаючи освітлення, опалення, кондиціонування, водопостачання та водовідведення. Всі кімнати відповідають вимогам для осіб з інвалідністю. Модульний пункт обладнаний меблями, бойлером, генератором, кондиціонером, сантехнікою та всім необхідним для надання якісних медичних послуг мешканцям села.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...