• Головна
  • Для аукціона було підписано унікальний NFT Президентом України
Новини компаній
12:35, 2 травня 2023 р.

Для аукціона було підписано унікальний NFT Президентом України

Новини компаній

Днями один з екземплярів NFT-колекції UaCatsDivision  підписав Президент України Володимир Зеленський. Цей підпис допоможе продати унікальний лот на благодійному аукціоні, гроші від якого йдуть на підтримку Збройних Сил України. Особливість представленої колекції полягає в тому, що на кожному екземплярі знаходяться зображення котів-героїв Збройних сил України. 

Більш детально ознайомитися з подією можна, подивившись відео:

Мета створення колекції – зібрати кошти для придбання дронів для Збройних сил України. Видання Incrypted опублікувало інформацію про те, що на сьогодні вже зібрано 11 мільйонів гривень, яких вистачить на покупку одного дрона. Було продано більше ніж 3000 екземплярів серед 10000 запланованих зразків. В новинах криптовалют повідомляють, що всі гроші, отримані на благодійному аукціоні, будуть йти на підтримку Збройних Сил України.

У всіх учасників, які приймають участь у благодійному аукціоні та придбають хоча б один екземпляр із колекції, у подальшому є можливість його реалізації на вторинному ринку, якщо у цьому буде виникати потреба. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...