• Головна
  • Твердопаливну котельню передали вознесенській громаді
22:08, 12 квітня 2023 р.

Твердопаливну котельню передали вознесенській громаді

Твердопаливну котельню передали вознесенській громаді, фото-1

Вознесенська громада у квітні отримала модульну твердопаливну котельню, тепловою потужністю 1000 кіловатів. Допомогу надало Представництво UNICEF в Україні.

Про це розповіла секретарка Вознесенської міської ради Вікторія Бальцер.

Котельня від “UNICEF Ukraine” буде встановлена на території комплексу будівель та споруд на вулиці Соборності. У рамках заходів з підготовки до опалювального періоду 2023-2024 років планується реконструкція газової котельні. Нова модульна твердопаливна котельня буде встановлена як резервне джерело теплової енергії.

“Громада передала цей комплекс школі №10 міста Вознесенська, там будуть навчатися діти. Але, щоб це сталося, треба забезпечити роботу системи опалення. Наразі котельня в аварійному стані”, — розповіла Вікторія Бальцер.

Станом на 12 квітня будівля не використовується. У планах представників громади відремонтувати дах та зробити опалення, щоб використовувати будівлю як навчальний корпус.

“У зв’язку з цим звернулись до донорів, які нам допомогли придбати котельню. Ми шукали саме такої потужності, твердопаливну. Будемо встановлювати, зараз розробляємо проєкт, щоб з вересня могли забезпечити опалення в будівлі”, — сказала секретарка міської ради.

Співпрацю із Представництвом UNICEF в Україні громада розпочала вже під час повномасштабних бойових дій. До цього співпрацювали в межах певних навчальних заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...