• Головна
  • Газопостачання щоденно відновлюють у Миколаївській області
21:17, 31 березня 2023 р.

Газопостачання щоденно відновлюють у Миколаївській області

Газопостачання щоденно відновлюють у Миколаївській області , фото-1

По відношенню до максимальної кількості споживачів газопостачання, які фіксувались в період воєнного стану 45,3 тис. абонентів в 56 населених пунктах, на сьогодні залишилось відновити газопостачання 9 населених пунктів, в тому числі 8 в Миколаївському районі (села Луч, Мирне, Прибузьке, Степова Долина, Партизанське, Киселівка, Вавилове, Центральне) та с. Пришиб Баштанського району.

Відновлено газопостачання і продовжуються роботи з підключення споживачів в м. Снігурівка, смт Первомайське, с. Квітневе, с. Українка, с. Котляреве, с. Шевченкове, СВТ с. Лупарево Миколаївського району.

Зокрема в смт Первомайське спеціалістами АТ «Миколаївгаз» виконано заміну 1224 м газопроводів, підключено 415 абонентів з 1195, в тому числі 123 абонента в 22 багатоквартирних будинках та подальші пуски проводяться за результатами перевірки справності димових, вентиляційних каналів згідно відповідних заяв споживачів.

В с. Українка здійснено заміну 1188,7 м газопроводів, 3 од. запірної арматури та виконано підключення 232 абонентів з 425.

В с. Шевченкове проведена заміна 2338,3 м газопроводів, 7 од. запірної арматури, здійснено пуск ГРП та 2 ШРП, що вже дозволило приєднати до газопостачання 31 абонента з 913. Роботи продовжуються силами 5 бригад.

Очікується завершення розмінування територій в селах Луч, Мирне, Степова Долина, Партизанське, Киселівка, Вавилове, Центральне Миколаївського району та забезпечення доступу аварійно-відновлювальних бригад до обстеження та ремонтів.

Після виконання вищезазначених безпекових заходів спеціалісти АТ «Миколаївгаз» приступили до ремонтних робіт в с. Партизанське – пущено 2 ШРП, замінено 20,5 м газопроводів, запірна арматура. Роботи проводяться силами 2 бригад.

В найближчий час розпочнуться роботи з відновлення газопостачання в с. Пришиб Баштанського району, за результатами виконаних обстежень та замовлень необхідних матеріалів, надходження яких очікується на наступному тижні.

Станом на 30.03.2023, через значні пошкодження та руйнування газорозподільного обладнання та мереж, позбавлені послуг газопостачання 5088 споживачів АТ «Миколаївгаз» в Миколаївському та Баштанському районах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...